Média

oddělovač

Aktuality
Tiskové zprávy

oddělovač
02. 11. 2017

Řidičům začala povinnost přezout na zimní pneumatiky

31. 10. 2017

Dětské zádržné systémy

24. 10. 2017

Pasivní bezpečnost

17. 10. 2017

Přehled všech dopravních značek upravujících limity nejvyšších povolených rychlostí

09. 10. 2017

Spěchání se nevyplácí, protože rychlost může zabíjet

Sociální sítě

oddělovač
Úvodní stránka / Média / Aktuality / „Alkohol kalkulačka“ nově pro chytré telefony ...

„Alkohol kalkulačka“ nově pro chytré telefony s iOS.

09. 01. 2013

„Alkohol kalkulačka“ je nyní dostupná také pro chytré telefony s operačním systémem iOS.

Alkohol za volant jednoznačně nepatří. Na silnici je opilý řidič nebezpečím pro sebe i své okolí. A pokud již budete chtít v nejbližších dnech oslavovat se skleničkou něčeho ostřejšího v ruce, máte možnost využít nejnovější aplikaci, kterou pro vás připravil BESIP a která vám spočítá, jak dlouho bude trvat, než se budete moci posadit za volant.

Aplikace je určena pro chytré telefony s operačním systémem Android (ke stažení zde) a nově také pro telefony s operačním systémem iOS (ke stažení zde)  

Interaktivní „Alkohol kalkulačka“ je určena pro zjištění množství zbytkového alkoholu v krvi, čímž je možné rámcově určit dobu vystřízlivění.

POZOR! Výpočet je samozřejmě pouze orientační, množství zbytkového alkoholu v krvi se u různých osob liší. A nezapomínejte také na „kocovinu“. Schopnost řídit motorové vozidlo je totiž podstatně zhoršena i v případě, kdy alkohol z krve již vymizel. Po „středním zatížení alkoholem“ trvá podle odborníků zhruba 2-3 dny, nežli se tělo zotaví.

Mobilní aplikace má atraktivní grafiku, intuitivní ovládání, využít můžete editaci nápojů z pestrého seznamu alkoholických a míchaných nápojů, a také interaktivní graf.

Takže neváhejte, stahujte a počítejte, abyste na silnici vyjížděli vždy jen střízliví! Aplikace je samozřejmě ke stažení zdarma.  

Související obrázky

oddělovač
detail