Dopravní výchova

oddělovač

Aktuality
Tiskové zprávy

oddělovač
02. 11. 2017

Řidičům začala povinnost přezout na zimní pneumatiky

31. 10. 2017

Dětské zádržné systémy

24. 10. 2017

Pasivní bezpečnost

17. 10. 2017

Přehled všech dopravních značek upravujících limity nejvyšších povolených rychlostí

09. 10. 2017

Spěchání se nevyplácí, protože rychlost může zabíjet

Sociální sítě

oddělovač

Finále 2011

V Třeboni se rozhodlo o vítězi Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Slavnostním vyhlášením výsledků dne 23. června 2011 bylo ukončeno dvoudenní klání našich nejmladších účastníků silničního provozu v Dopravní soutěži mladých cyklistů. To se letos uskutečnilo v historickém a lázeňském městě Třeboň v Jihočeském kraji.  Hlavním vyhlašovatelem soutěže je Ministerstvo dopravy spolu s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Policejním prezidiem PČR a Českým červeným křížem.

Uskutečněním celostátního finále Dopravní soutěže mladých cyklistů vyvrcholila dlouhodobá příprava dětí a jejich postup přes základní, okresní a krajská kola soutěže. Ve finále se postupně setkali ti nejlepší z mladší kategorie 4.-6. ročníků ZŠ a starší kategorie 7.- 9. ročníků ZŠ v pěti disciplínách - teoretické i praktické části pravidel provozu na pozemních komunikacích, jízdě zručnosti na kole, zásadách poskytování první pomoci a nově také práce s mapou.

Na finančním zajištění se podílelo Ministerstvo dopravy, Jihočeský kraj a město Třeboň. Záštitu nad akcí převzal i hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola.

V obou věkových kategoriích obhájila vítězství Základní škola Komenského Častolovice. Vítězové mladší kategorie budou mít tu čest reprezentovat Českou republiku v konkurenci více než 20 týmů z celé Evropy letos v září v Paříži. Tak ať jim forma vydrží!

Výsledky jednotlivci
Výsledky družstva

Startovní listina

detail